מדריך תיירות הרצליה

יעד תיירות שרבים בכלל לא חושבים עליו כיעד שכזה היא הרצליה שממוקמת גיאוגרפית באזור השרון במרכז הארץ במרחק נסיעה קצר יחסית מתל אביב במרחק של רבע שעה לכל היותר. מרבית מהתיירות שקיימת ופועלת בהרצליה הינה התיירות העסקית שקיימת רבות בזכות ההייטק המשגשג שקיים באזור, בדרך כלל פגישות עסקים המתקיימות באזור נערכות בחברות המוכרות, אנשי העסקים שמגיעים לאזור בדרך כלל לנים ומתאכסנים בבתי המלון השונים הפרוסים בעיר שמרביתם נמצאים באזור חוף הים.

 

 

מאפייני התיירות שבהרצליה
אז לבטח שאלת את עצמך לא פעם ולא פעמיים מה כל כך תיירותי בעיר הזו וממה כולם מתלהבים..? אז ככה!
ראשית כל יש מספר דברים ומאפיינים בולטים שמראים את הרצליה בפן התיירותי שלה, החלק הראשון זה כמובן המטיילים שמגיעים לבקר בטיולים חד יומיים באטרקציות השונות, כגון: רצועת החוף שבקיץ נחשבת לאחד מהאזורים התוססים והפופולאריים, קניון ארנה המפורסם וכמובן איך אפשר בלי מרינה הרצליה שהינה אזור התיירות הפופולארי בו ניתן למצוא מגוון מסעדות, בארים, מועדוני לילה וכמובן את מקום הבילוי העיקרי והמרכזי. בנוסף לאטרקציות אליהם דיברנו ניתן למצוא עוד מספר מאפיינים בולטים כמו למשל מוזיאון הרצליה לאומנות עכשווית בו יכולים אלו המגיעים לבקר ליהנות מהתרבות וההיסטוריה של העיר.

 

 

התיירות העסקית בהרצליה
אז כפי שציינו אחוז התיירות שנמדד בעיר במהלך השנים האחרונות מתחלק לשניים, אלו המגיעים לטיולים יומיים ונהנים מהאטרקציות השונות בעיר, לעומת אנשי העסקים המגיעים לשהיות ארוכות של מספר ימים כאשר בדרך כלל העניין היחיד הוא לעשות עסקים ולבלות אבל בעיקר בתל אביב שנמצאת במרחק נסיעה של רבע שעה עד 20 דקות לכל היותר. מקור התיירות העסקית שבעיר נובע ומגיע בעיקר בזכות מגוון חברות הייטק הפועלות באזור שמפעילות קשרים בינלאומיים עם מדינות שונות בעולם, בדרך כלל אנשי העסקים המגיעים לאזור לנים ומתארחים על חשבון החברה המארחת בבתי המלון בעיר.

 

 

בתי המלון בעיר
כמו כל יעד תיירות גם בהרצליה ניתן למצוא מאפיין בולט וחזק שהם המלונות השונים, כיום יש מספר מצומצם וקטן יחסית של מלונות בהרצליה, במידה ואנו משווים זאת ליעדי תיירות אחרים שנמצאים בסביבת העיר, כגון: ת"א ונתניה שהם הקרובות ביותר.
בין המלונות המפורסמים ניתן למצוא את מלון דן אכדיה מרשת מלונות דן שהינו מלון ברמת אירוח של חמישה כוכבים, מלון דניאל ספא שיזן המפורסם המתמחה במתן שירותי ספא ובריאות ומוכר בעיקר דניאל ים המלח הנמצא בעין בוקק, מלון השרון על חוף הים ועוד רבים וטובים המחכים לך לאירוח וחווית שהייה מושלמת ומפנקת בעיר הנופש הרצליה.

תגיות למאמר:

אתרי תיירות בהרצליה, בתי מלון בהרצליה, הרצליה, תיירות בהרצליה,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת