איטליה

איטליה היפה, הידועה בעיקר בגלל הנעליים שהיא מייצאת לכל העולם, היא מדינה בדרום אירופה. אם תסתכלו במפה תוכלו לראות שאיטליה עצמה נראית בצורת מגף. האוכל האיטלקי ידוע כמשובח בייחוד הפסטה המוכרת לכולנו. אם אתם מחפשים ללכת למקום שבו תוכלו להתענג פשוטו כמשמעו אז זוהי איטליה. הפיצה, הפסטה, האופרה, האופנה וכמובן הגברים האיטלקים הידועים כמחזרים הרומנטים עושים את כל ההבדל משאר מדינות אירופה. איטליה היא רפובליקה והיא מכסה את שטחו של חצי האי האפניני ועוד כמה אזורים מסביב.

איטליה כוללת בתוכה עוד 2 איזורים השייכים לטירטוריה האיטלקית, שניהם איים גדולים הנמצאים בים התיכון סרדינה וסיציליה. איטליה עשירה בנופים ובמראות פסטורלים. באיטליה תוכלו להנות מאומנות הרנסאנס, סקי בהרי האלפיים הנמצאים בצפון איטליה, ההיסטוריה הרומית וההריסות מהתקופה. אל תשכחו גם את מגדל פיזה העומד בנטייה ליפול. בתוך איטליה נמצאת גם מדינת הוותיקן.

הוותיקן נמצא בתוך רומא ועל כס המלכות יושב האפיפיור ראש הנצרות העולמית של כל הנוצרים. איטליה מייצרת את גדולי האומנים בתרבות ועד היום היא סיפקה לנו אומנים כמו דה וינצ'י, מיכאלאנג'לו, פברוטי, מקיאוולי, בניני ועוד גדולים ורבים מהתרבות העולמית. מהפסטה ועד הפסנתר. האיטלקים אלו שהמציאו גם את הפסתנר וקבעו את סימון התווים, הנלמדים כיום בכל רחבי העולם.

תגיות למאמר:

אוכל איטלקי, אופנה איטלקית, איטליה, אירופה, חופשה באיטליה, טיול לאיטליה, טיסה לאיטליה, מטבח איטלקי, מידע כללי על איטליה, מסעדות באיטליה, מסעדות מומלצות באיטליה, נסיעה לאיטליה, פברוטי, פסטה איטלקית פיצה איטלקית, קניות באיטליה,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת