איך למצוא טיסות זולות לניו יורק?

מאז ומעולם ניו יורק הייתה יעד התיירות הפופולארי והקסום ביותר בעולם, כאשר אחת מהבעיות בהם נתקל הנוסע המתעניין בנסיעה לעיר התיירות של אמריקה, הם מחיר כרטיסי הטיסה המונפקים על ידי חברות התעופה וסוכני הנסיעות בישראל.
בדרך כלל אנו רגילים לרדוף אחרי הדילים והמבצעים החמים שמנחים אותנו במהלך מרבית מימות השנה לנסוע ולטייל בעולם, אפשר אפילו להגיד שלא פעם ולא פעמיים ספקי התיירות בארץ ובעולם די מכתיבים לנו את יעדי התיירות בעקבות עליות וירידות מחירים כמו כל הכלכלה הגלובלית בעולם. אז השאלה שבאמת מעניינת אותנו בשלב זה שלבטח אתה שואל את עצמך, היא "הכיצד למצוא טיסה זולה לניו יורק במחירים שנוחים וטובים לכיס שלי..?" על השאלה המרכזית ננסה לענות לך במאמר הנ"ל.

 
סקר שוק והשוואת מחירים לפני שמבצעים את הרכישה
מאז ומעולם ובלי שום קשר לתרבות הצריכה באינטרנט שהלכה וגברה עם השנים, אחד מהדברים המרכזיים שדי מובילים אותנו בכל הקשור לצריכה של חבילות נופש ותיור הם המחירים והעלויות, כאשר חשוב מאוד בטרם מחליטים לרכוש טיסה, מלון או כל שירות ומוצר תיירות לבצע השוואת מחירים וסקר שוק שיכול בקלות לתת אור על הדברים ובאמת לתת לך כצרכן, נוסע ונופש את אומדן המחירים המדויק בכל חברה וחברת תיירות.
הטיפ המרכזי והטוב ביותר שנוכל לתת זה ראשית כל להיכנס למנוע החיפוש המרכזי של גוגל, להקליד את צירופי מילות המפתח בגוגל טיסות לניו יורק, טיסות זולות לניו יורק או טיסה לניו יורק, וכך לקבל את התוצאות הרלוונטיות ביותר של סוכני הנסיעות המוכרים ומשווקים חבילות נופש, טיסות ושירותי תיירות בניו יורק. בנוסף כדאי ואף מומלץ להיכנס לאתרי השוואות המחירים השונים, כגון: טרוול ליסט, זאפ השוואת מחירים מדור תיירות ועוד כאלו אחרים הפזורים ברשת שיכולים לספק לך את המחירים הזולים ביותר של כרטיסי טיסה לארצות הברית.

 
סוכני נסיעות המתמחים ביעדי ארה"ב
אחת מהאופציות הטובות ביותר גם בשביל לתכנן את הנסיעה והטיול בצורה טובה וגם מנגד בשביל לרכוש את הכרטיסים הזולים ביותר, זה לפנות לסוכנות נסיעות אשר מתמחה במכירה של שירותים ומוצרים באזור אמריקה.
סוכנות מומלצת שכדאי מאוד לבדוק אותה בתחום כרטיסי הטיסה הינה חברת התיירות והנסיעות נהורה טורס המתמחה במכירת טיסות לניו יורק ושאר יעדי ארצות הברית.
במידה והחלטתם שאתם למשל מעוניינים לנסוע לאזור ולשכור רכב, מומלץ לעשות זאת עם חברת אופרן המבצעת השכרת רכב בניו יורק.
קחו לעצמכם זמן ובצעו בדיקה מקיפה באינטרנט, דרך חברים, מכרים ומשפחה שיעזרו לכם למצוא את נותני השירותים הטובים ביותר שיעזרו לכם ברכישת שירותים ומוצרי תיירות שונים לארצות הברית וניו יורק סיטי בפרט.

 
טיסה זולה לניו יורק דרך יעדי ביניים
כפי שידוע לכם ישנם מספר אופציות ואפשרויות להגיע לארצות הברית, האופציה הראשונה היא בעזרת טיסות ישירות הממריאות בתל אביב ונוחתות בניו יורק, ומנגד ישנה את האפשרות לטוס בטיסות המשך של חברות תעופה זרות המבצעות המראה מת"א, נוחתות ביעד ביניים שבמקרה הנ"ל הוא בדרך כלל אירופה, ומשם המשך ישירות לאחד משדות התעופה המרכזיים הנמצאים בניו יורק סיטי.
חברות התעופה הפופולאריות ואלו שבעיקר מבוקשות על ידי ציבור המטיילים והנופשים הישראלי להגיע לארה"ב, זוהי חברת התעופה אירוסוויט (אוקראינה איירליינס) המבצעת טיסות זולות לניו יורק דרך קייב, חברת התעופה אוזבקיסטן איירליינס המבצעת גם היא טיסות זולות שכאלו, חברת טראנס אירו המבצעת טיסות דרך רוסיה, ולאלו שלא רוצים להרחיק לכת תוכלו למצוא גם את חברת התעופה רויאל ג'ורדנין המבצעת טיסות לארה"ב דרך עמן בירת ירדן.

 
רגע אחרון – לא תמיד זול
בגלל שכיום אין טיסות שכר לארה"ב ומדובר אך ורק בטיסות סדירות, חשוב מאוד לדעת שככל שמתקרבים הימים וככל שזמן ההמראה עומד להגיע, מחיר המושב בטיסה יהיה יקר יותר, אלא עם כן קרה משהו משמעותי ולכן, חשוב מאוד לדעת שלא תמיד הרגע האחרון הם באמת הטיסות הכי זולות, ייתכן מאוד שבמקרה של טיסות צ'ארטר הדבר הוא אמת ובאמת עובד כך, אבל בתחום הטיסות הסדירות הדבר שונה לחלוטין.
אחד מהבעיות הקריטיות והתקלות שבהם נתקלים הנופשים והנוסעים הם המחירים ברגע האחרון של טיסות לארה"ב בפסח, סוכות, ראש השנה ושאר חגי ישראל.
חשוב מאוד במידה והחלטתם לנסוע לחופשה בחו"ל ולרכוש טיסה ואתם יודעים על מועד הנסיעה, אך תחכו לרגע האחרון בשביל לרכוש את הכרטיס, מומלץ מאוד לעשות זאת מראש גם במקרה ומדובר בתוספת כספית שתבטיח לכם את המושב במטוס.

תגיות למאמר:

טיסה, טיסות זולות, טיסות לניו יורק, ניו יורק,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת