טיסות מישראל לתאילנד – חברות תעופה

תאילנד במידה וידעת ובמידה ולא, היא יעד התיירות הפופולארי והמבוקש ביותר על ידי התיירים הישראלים המבקשים לצאת ולנפוש בחו"ל, המזרח הרחוק ואסיה כדרך אגב היא היבשת שבה אחוז התיירות הגבוה ביותר על ידי תיירים ברחבי העולם.
אלו המבקשים לצאת ולנפוש בתאילנד, חייבים לרכוש את המוצר העיקרי שמאפשר את ההגעה ליעד והם הטיסות של חברות התעופה השונות. לא פעם ולא פעמיים כמעט בכל יעד תיירות, אנו נתקלים בסיטואציה בה אנו לא יודעים איזה כרטיס טיסה כדאי לנו לרכוש ולקנות, וכאשר מדברים על תאילנד אז נהיה קשה פי כמה וכמה יותר, כאשר המאפיין המרכזי הוא המחיר שחשיבותו והמשקל שלו רב מאוד בכל היבטי הטיול. אז איך בוחרים חברת תעופה בשביל להגיע לתאילנד? ואיך בכלל תוכלו לדעת טוב יותר מי היא החברה שכדאי לכם לטוס איתה בשביל שתוכלו ליהנות ככל שאפשר? את כל זה נבין יחדיו ממש אוטוטו.

 
טיסות ישירות וטיסות המשך – צריך להבדיל
לפני שנתחיל בסקירה על חברות התעופה הפופולאריות איתם ניתן להגיע לתאילנד, חשוב מאוד להבדיל בין שני סוגי הגעה מישראל, הסוג הראשון של הטיסות הם הטיסות הישירות של חברת אל על, שהינה החברה הלאומית של ישראל איתה ניתן להגיע למרבית מיעדי התיירות בעולם בצורה ישירה ולתאילנד בפרט, במקביל חשוב מאוד להבדיל את הטיסות הישירות אל מול טיסות ההמשך שהם האחוז הגדול יותר של חברות התעופה, אשר ממריאים מישראל לנמלי הבית, כאשר בדרך כלל מדובר במקרה הנ"ל של הגעה למזרח הרחוק על עצירות ביעדי ביניים באירופה ובאסיה, וכמו כן במקביל צריך גם לתת חשיבות מכרעת לנושא בגלל מחירים שזולים יחסית.

 
חברות תעופה שייקחו אותך לתאילנד
אז כפי שציינו ישנם מספר חברות תעופה פופולאריות איתם תוכלו להגיע לבנגקוק בירת המדינה, והם:
אל על – חברת התעופה הישראלית שהינה היחידה המבצעת טיסות ישירות משדה התעופה בן גוריון ונוחתת בבנגקוק, במקביל לחברת אלעל ישנם כיום הסכמי טיסות קוד שייר עם חברות תעופה המבצעות טיסות פנים בתאילנד, וטיסות המשך ליעדים שונים במזרח מבנגקוק.

 
אירסוויט – זוהי חברת התעופה האוקראינית המבצעת טיסות המשך לבנגקוק דרך קייב בירת אוקראינה, עד לאחרונה בסוף שנת 2012 נוצרו שמועות רבות על פשיטת רגל של החברה, אך כרגע כפי שזה נראה החברה נמצאת בתהליך הבראה, בכל אופן חשוב לדעת שבמקרה וחברה זו לא מתפקדת תמיד אפשר לרכוש את הטיסות של המקבילה "אוקראינה איירליינס".

 
אוזבקיסטן איירליינס – חברת התעופה האוזבקית המבצעת טיסות דרך טשקנט בירת אוזבקיסטן, הטיסות נחשבות לפופולאריות עד מאוד וכדאי לקחת בחשבון שהמחירים הם מהזולים ביותר בשוק, יש ביקוש רב לטיסות אלו ולכן, מומלץ להקדים ולהזמין את הטיסות מוקדם ככל שאפשר.

 
רויאל ג'ורדניה – חברת התעופה רויאל ג'ורדניה הינה חברת התעופה הירדנית המבצעת טיסות המשך זולות לתאילנד דרך עמן בירת ירדן, הטיסות זולות מאוד ומומלץ מאוד במיוחד בגלל איכותם, כיום החברה נחשבת לאחת מהמובילות במזרח התיכון לטיסות ליעדי המזרח.

 
טראנס אירו – זוהי חברת התעופה הרוסית המבצעת טיסות דרך מוסקבה ישירות לבנגקוק, הטיסות נחשבות פופולאריות בעיקר בגלל קהל התיירים הרוסים המגיע ונוסע לרוסיה, מה שדי מעמיס את הטיסות הראשוניות הממריאות מישראל למוסקבה, מומלץ מאוד להקדים את הטיסות האלו בגלל ביקוש רב ומחיר שנחשב לאחד מהנמוכים בשוק התעופה העולמי. למידע נוסף בנושא אנו ממליצים בחום להיכנס אל אתר האינטרנט Best Of Thailand ולמצוא את כל המידע על חברות תעופה המגיעות לתאילנד, והאפשרויות השונות העומדות בפניכם.

 
איך לבחור חברת תעופה בשביל לטוס לתאילנד ?
במידה והחלטת לטוס לתאילנד חשוב מאוד לבחור את חברת התעופה בצורה נכונה, כאשר ישנם מספר פרמטרים שצריכים להוות בעבורך את המשקל המשמעותי ביותר, והם:
מחיר – מחיר הטיסות הוא אחד מהפרמטרים המשמעותיים ביותר, כאשר הוא נעשה משמעותי יותר ויותר במידה ומדובר על מספר רב של נפשות הנוסעים יחדיו (משפחה או חברים), לפעמים ההוצאה יכולה להיות גבוהה מאוד ולהוות את המשקל העיקרי של הוצאות הטיול.

 

נוחות – זה אחד מהדברים שחשוב מאוד לקחת בחשבון, יש חברות תעופה (נימנע מלהזכיר את שמם), שלא כל כך נוח לטוס איתם, מומלץ מאוד שתקראו חוות דעת אודות הנושאים האלו שיכולים בקלות לתת לך משמעות גדולה יותר עם מי ואיך לטוס.

 
נוסע מתמיד – במידה וברשותך כרטיס נוסע מתמיד לאחת מחברות התעופה המגיעות לתאילנד, ייתכן מאוד שהדבר יכול להוות משקל משמעותי בעבורך בבחירת חברת התעופה, לפעמים ניתן לקבל הטבה במחיר תמורת נקודות שמובילים חזרה לפרמטר המחיר, כמו כן יש לקחת בחשבון את נושא צבירת הנקודות.

 
ביטחוני – ישנם חברות תעופה שאינם נוסעות במסלולים ביטחוניים, חשוב מאוד לשים לב לנושא ולבדוק בצורה קפדנית את כל ההקפדות של המשרד ללוחמה בטרור בנושא "אזהרות מסע לתאילנד", וכמו כן במקביל את ההגבלות הביטחוניות מעל אילו מדינות מסוכן לטוס במידה ויהיה צורך בנחיתת חירום. חשוב מאוד לפני שתרכשו את כרטיס הטיסה שתתייעצו, סוכן הנסיעות יכול להיות כלי העזר הטוב ביותר עבורכם וחשוב מאוד שתדעו לנצל אותו ככל שאפשר לטובתכם, כמובן שבמקביל חשוב להבין שהזמנה אצל סוכן הנסיעות יכולה לעלות יקר יותר, אך במקביל אין דבר שיחליף את השירות האנושי.

תגיות למאמר:

חברת תעופה לתאילנד, טיסות זולות לתאילנד, טיסות לתאילנד, ישראל, תאילנד,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת