מדריך תיירות בחיפה

רבים מכירים אותו מטיולים חד יומיים אבל דעו לכם שחיפה היא אחת מיעדי התיירות היפים ביותר שצמחו וקמות במדינת ישראל בשנים האחרונות. בין אטרקציות קסומות, רצועת חוף מרהיבה, בתי מלון ומקומות אירוח וכמובן תעשייה שלמה שמשגשת והולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. אז לפני שניתן לך סקירה קצרה אודות כל מאפייני התיירות של העיר הצפונית הגיע הזמן שתדע שזה הזמן לקחת דף ועט ולהתחיל לתכנן את אחד מהטיולים היפים ביותר שיכולים להיות לך במהלך החופשה הקרובה בצפון.

 
התיירות בחיפה על קצה המזלג
רבים מתושבי מדינת ישראל חושבים שחיפה היא עיר מגורים כמו כל עיר סטנדרטית, אך מה שרבים אינם יודעים זה שהעיר נחשבת לאחת מהמובילות בתיירות ונופש באזור הצפון.
האטרקציות הפופולאריות, כגון: הגנים הבהאיים והמוזיאונים השונים כמו מדעטק, הם רק קצה הקרחון של התיירות שהולכת ותופסת תאוצה בעיר, באתר האינטרנט של תור חיפה המוקדש כל כולו לנושאי התיירות והנסיעות תוכלו לפגוש ולגלות עולם מרתק ומיוחד של אירועים, תרבויות, ריחות, צבעים ואטרקציות מרתקות.

 
יונה רהב שהחל את השינוי המסיבי בעיר עוד בשנת 2009 הביא במהלך כמה שנים לשינויים ופיתוחים שכבודם במקומם מונח, החל משיפור התשתיות בעיר וכמובן שיפוץ הטיילת לאורך רצועת החוף שנחשבת לאחד מהאזורים הפופולאריים בעבור מטיילים ונופשים.

 
פתרונות לינה ואירוח לנופשים בחיפה
במידה והחלטת להגיע ולשהות בעיר למשך מספר ימים, סביר להניח שבמידה ואין לך קרובים המתגוררים בעיר תהיה צריך פתרון לינה, האופציה הטובה ביותר עבורך שנחשבת למודרנית והפופולארית ביותר בעיר הם מלונות בחיפה, כאשר בעיר ובאזור ניתן למצוא את המלונות הטובים בארץ, כגון: מלון יערות הכרמל הנמצא באזור שנחשב כיום לאחד ממלונות הספא הטובים בישראל והמוכרים ביותר בקרב הציבור.
לעומת יעדי תיירות אחרים בארץ למשל בהם ניתן לראות עומס של מלונות הנמצאים על רצועות החוף, כמו למשל באילת, ים המלח או תל אביב, דווקא באזור של חיפה ניתן למצוא רק מלון אחד ששמו מלון לאונרדו מרשת מלונות לאונרדו, בעבר היה נקרא המלון מרידיאן חיפה.

 
כמובן שהאופציה הטובה ביותר זה לרכוש את החופשה והלינה בעיר בעזרת אתרי אינטרנט המתמחים במכירת מלונות בחיפה, סוכנויות נסיעות שונות המפעילות אתרי אינטרנט ומשרדים, או אפילו לבצע את הרכישה של האירוח במרכז ההזמנות של בית המלון שיכול להיות פתרון מצוין ונהדר בעבור אלו שרוצים לדלג על שרשרת המזון שגובה את העמלות שלה.
שתהיה חופשה מהנה בחיפה היפה…

 

תגיות למאמר:

בתי מלון בחיפה, חיפה, מדריך תיירות בחיפה, תיירות בחיפה,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת