מדריך תיירות בירושלים

יעד תיירות שנחשב לאחד מהחשובים בישראל עם לא החשוב מכולם בגלל היותו קדוש לשלושת הדתות הגדולות בעולם, זוהי ירושלים שהינה גם בירת ארץ ישראל. כיום אחוז התיירות הגובה ביותר בעיר המדינה זה בישראל, של תיירים כאמור המגיעים מחו"ל לישראל. בירושלים אפשר למצוא באמת אווירת תיירות אמיתית החל ממקומות קדושים לכל הדתות, אטרקציות, בתי מלון, בילויים וחיי לילה וכמובן שלא נשכח את כל התחום הקולינרי שנחשב כיום לאחד מהמובילים בכל הקשור לחופשות וטיולים.

 

 

קדושה ל 3 הדתות
אחד מהמאפיינים החזקים ביותר של ירושלים כעיר בירתה של מדינת ישראל וכיעד לתיירות שפופולארי ברחבי כל העולם, זה כמובן הקדושה של המקום לשלושת הדתות הגדולות, והם: היהדות, האיסלאם וכמובן שהנצרות.
בעיר העתיקה הנחלקת ל 4 רבעים ניתן למצוא מקומות שקדושים לכל אחת מהדתות, כאשר ליהדות יש את הכותל המערבי, לנצרות את כנסיית הקבר ולאיסלאם את הר הבית בו הם מתפללים מדי יום שישי.
רבים מהתיירים המגיעים לבקר מחו"ל בירושלים מגיעים בעיקר בגלל הקדושה של המקום לדתם, כאשר בדרך כלל זוהי סגירת מעגל רוחנית שקיימת אצל כל אחד ואחד שאמונתו קיימת בו.

 

 

לישון בירושלים
אלו מכם שמחליטים להגיע למספר ימים לעיר ולא ליום אחד כמו מרבית מהמבקרים, יכולים לעשות זאת בעזרת לינה ואירוח בבתי מלון שונים הפרוסים ברחבי העיר, כיום יש מספר רב של מלונות בירושלים ברמות אירוח שונות, חלק מבתי המלון מפוארים יותר וחלקם מפוארים פחות, יש מספר המלצות שכדאי שתיקחו על מלונות שיותר כדאי ללון בהם, כגון: מלון רמדה, מלון המלך דוד, מלון לאונרדו וכמובן שכדאי לבחון את דן ירושלים היוקרתי.
המלונות הנמצאים בעיר די מאפיינים את תעשיית התיירות המשגשגת שקיימת באזור זה של הארץ, וכמובן שמומלץ מאוד בתקופות מסוימות של השנה להקדים ולהזמין בגלל לא מעט ביקושים שקיימים בעיקר בחודשי חגי ישראל ולאחר מכן בחודשי החורף שזוהי העונה החמה של העיר.

 

 

אטרקציות למטיילים בעיר
אלו המגיעים לטייל בעיר ולא למטרה ספציפית וממוקדת, לבט ישמחו לעשות לטייל ולבקר במספר אטרקציות שונות שיכולות להיות אידיאליות ומצוינות.
כיום חשוב מאוד בטרם מגיעים לטייל בעיר לעשות תכנון מקיף ומסודר, וזאת בגלל ריבוי גדול יחסית של מקומות שניתן לבקר בהם, החל ממוזיאונים, כגון: מוזיאון ישראל, מוזיאון יד ושם ועוד רבים וטובים.
בנוסף ניתן לבקר במקומות שונים שבהחלט מאפיינים את העיר, כגון: הגן הבוטני בירושלים של האוניברסיטה העברית, סיורים במקומות שונים, שווקים כמו למשל שוק מחנה יהודה שהינו אחד מהמפורסמים בארץ, וכמובן מגוון של מסעדות בפרוסות בכל רחבי העיר, פאבים ומועדוני לילה לאלו שרוצים ליהנות מחיי לילה תוססים ומפנקים במיוחד.

תגיות למאמר:

בתי מלון בירושלים, לינה בירושלים, מלונות בירושלים, תיירות בירושלים,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת