מלבורן

אם אתם מגיעים לאוסטרליה ובא לכם להרגיש בבית, מלבורן זה המקום בשבילכם. לעיר הידועה בחיי הלילה הגדושים, אליפות הטניס הפתוחה, והנשים בעלות החזה הגדול, יש לא מעט אטרקציות להציע לכם התיירים הישראלים. בין השאר תוכלו לבקר באקווריום הממוקם במרכז העיר, ובו תוכלו לצפות בכרישים ויותר ממאה סוגי דגים נדירים מממעמקי האוקיינוס הפסיפי. העיר מלבורן מאוד ידידותית וכמעט שלא תמצאו בה גילויי שנאה ליהודים או אלימות מכל סוג בכלל. מלבורן הינה העיר השנייה באוסטרליה במס' התושבים החי בה, אחרי סידני.

 

עם השנים הלכה והתפחתחה יריבות מרה בין שני הערים על תואר העיר הכי חשובה באוסטרליה. אמנם סידני אירחה את האולימפיאדה האחרונה ומצויידת בסמלים לאומיים כגון בית האופרה וגשר הנמל, אבל אם תתאמצו תמצאו לא מעט אנשים ברחבי אוסטרליה שמוכנים להישבע כי מלבורן היא ה-עיר בה' הידיעה של אוסטרליה.

 

הקהילה היהודית הגדולה ביותר באוסטרליה נמצאת במלבורן והיא מונה 100 אלף יהודים בערך. אליפות אוסטרליה הפתוחה בטניס נערכת במרכז הטניס במלבורן כל שנה בחודש ינואר, ומושכת חובבי ספורט מכל רחבי היבשת. לסיכום, אם הגעתם לאוסטרליה אל תפספסו ביקור בעיר הכי צבעונית באיזור.

תגיות למאמר:

אוסטרליה, טיול, יהודים, מלבורן, עבודה, עיר,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת