קוסמוי

קו סמוי הוא ללא ספק אחד מהאיים היותר בולטים בתאילנד. רבים מכנים אותו אי החטאים. שואלים את עצמכם למה? תוכלו למצוא ברחובות האי כמויות של "ליידי בוי" (גברים שעשו שינוי מין). את הליידי בוי תוכלו למצוא בעיקר החל משעות הערב המוקדמות עד לשעת הלילה הקטנות. מעבר לכך רבות מהנערות והנשים של תאילנד מגיעות לאזור זה כציד אחרי גברים מערבים.
האי קוסמוי נחשב לאי השלישי בגודלו. שטח האי 247 קמ"ר. הוא התברך בחופים לבנים, מי הים שלו הם מי תכלת שקופים. את האי מקשטים עצי דקל גדולים ומטופחים. תוכלו למצוא בו אגוזי קוקס שהמקומיים מטפחים באופן תמידי 24 שעות.
במשך השנים קו סמוי הפכה להיות מוכרת ומשכה אליה את העולם המערבי. בעקבות זה נכנסו לאזור משקיעים זרים שהשקיעו את כספם במלונות פאר יפים וגדולים. קו סמוי נחשבת ליעד תיירותי מרכזי בתאילנד אותו פוקדים במשך השנה יותר מחצי מיליון מבקרים.
בקו סמוי תוכלו למצוא נמל תעופה קטן וחמוד המאפשר הגעה מאירופה ישירות אליו. בתקופת השיא אפילו מישראל היו טיסות ישירות אליו. את האי היום פוקדים יותר ויותר קבוצות תיירים גדולות. מה שהופך את המקום ליוקרתי יותר.
לשם השוואה ארוחת ממוצעת עולה 210 בהט, בעוד במרכז בנגקוק ארוחה עולה 120 בהט. אחת התקופות היותר טובות לבקר בקו סמוי היא בחודשים בין ינואר ליוני. אלה חודשים חמים במיוחד. מאילך והאלה יורדים גשמים בייחוד בנובמבר ודצמבר.
החוף המרכזי והארוך ביותר בקו סמוי הוא Chaweng רוב בתי המלון, המסעדות, הבנקים ומועדוני הלילה נמצאים בו תוכלו למצוא שם בית חב"ד המגיש אוכל כשר ותפריט ישראלי. בנוסף בית חב"ד נותן שירותי טלפון (בזק) ואינטרנט חינם לישראלים. במרכז Chaweng נמצאת מסעדת צבר, מסעדה ישראלית. במסעדה תוכלו למצוא תפריט עשיר עם כל האוכל הישראלי הטוב.
מעבר לכך תזכו לשירות אדיב וחם מבעלי המקום ישראל וסימה. תוכלו להשכיר קטנועים במקום ולטייל עימם בכל רחבי העיר.
שימו לב ממי אתם שוכרים את הקטנועים. בשעות הערב מספר מועדוני לילה נפתחים. ביניהם "הסול" ו"הגרין מנגו" נחשבים למועדונים המרכזים באזור.
תוכלו למצוא שם מספר לא קטן של תיירים ואלכוהול בכמויות אדירות. בשעות הערב תוכלו לצפות במופע "הליידי בויי" המשעשע. חשוב לדעת! בזמן הבילוי הלילי באי ימשכו אליכם בחורות תאילנדיות, בדקו מה רצונן של בנות אלה אל תתביישו לשאול. לאלה מכם שעדין מעוניינים בבנות אלה. שימו לב כי מטרתן בסופו של דבר להגיע עימכם לחדר.
תוך כדי גביית שירות בסופו של דבר, היו מקרים של ישראלים שלא רצו לשלם והסתבכו שם.
כנופיות שעובדות עם הנשים הללו איימו על ישראלים אלו, לכן שימו לב למעשיכם!!!
את האי מאכלסים 35,000 תושבים כשתעסוקתם העיקרית היא גידול קוקוסים
המשמשת אותם מבניית הבית ועד האוכל.
היקף האי הוא 74 ק"מ ומי שמעוניין להקיף את האי מוזמן לעשות זאת על-ידי אחת מסוכנויות הנסיעות באזור המציעות מספר של חבילות שיט וכדומה.
לאוהבי השקט שבנכם תוכלו לעשות זאת גם עצמאית בעזרת אופנוע\קטנוע ומפה.  קו סמוי הוא גן עדן טרופי וייחודי לו מומלץ בחום להגיע לאזור וליהנות מהנופים המרהיבים שלו.

תגיות למאמר:

אטרקציות בקוסמוי, לינה בקוסמוי, מסיבות בקוסמוי, קוסמוי,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת