קנצ'נבורי

קנצ'נבורי ממוקמת ממערב לבנגקוק במרחק של 120 ק"מ. המקום המפורסם ביותר בקנצ'נבורי הינו הגשר הממוקם מעל נהר קוואי. קנצ'נבורי נחשב למקום די שגרתי מבחינת התיירות בתאילנד. מאוד דומה לטיול שעושים בצפון תאילנד דרך טנא. האוירה טובה ורגועה אין חיי הוללות בקצ'נבורי. במקום תמצאו נהרות, מפלים, ג'ונגלים, סירות בית צפות, מסעדות,חנויות מסז',מלונות יפים. תוכלו להגיע לקנצ'נבורי דרך סוכניות הנסיעה ההישראליות במרכז הקוואסן בבנגקוק (הקשר ההישראלי,המטייל).
הסוכניות מציעות חבילות נסיעה וטיול מאורגן למקום. המחיר לערך הוא 100 דולר לשלושה ימי טיול מאורגן הכוללים מלון ארוחת בוקר וערב שיט בסירות מירוץ , הטיול הוא מאורגן והמשתתפים בו הם ישראלים. ההמלצה שלנו היא להשאיר את קנצ'נבורי לסוף המסע שלכם בתאילנד. משום שזה טיול שבסך הכל הוא בגדר נחמד לא תמצאו ריגושים מסויימים בקנצ'נבורי.
המקום מתאים יותר למשפחות שרוצות לבלות עם המשפחה בחיק הטבע ולהנות מנופים. בנוסף קנצ'נבורי ידועה באגמים היפים שלה. בקנצ'נבורי יש את שבעת המפלים מקום מדהים לכל אוהבי המפלים.
לא מתאים למי שלא אוהב ללכת ברגל כחלק מהחבילות שהסוכניות מציעות טיול שבעת המפלים אמור להיות כלול. בקנצ'נבורי נמצאת חוות הנמרים המפורסמת.  ודאי שמתם לב שרבים חוזרים מטיולים עם צילומים ליד נמרים. אז המקום לעשות זאת נמצא במרכז קנצ'נבורי, הצילום עולה סכום סמלי אך אם לקחתם חבילה של טיול מאורגן זה אמור להיות משולם כבר בחבילת הטיול.

לסיכום:
קנצ'נבורי הוא מקום שקט מתאים למשפחות ומטיילים יחדיו מומלץ לשהות שם 3 לילות לכל היותר. המקום מתאים ביותר לח'ברה שמחפשים טבע ולא הרבה ישראלים.

תגיות למאמר:

בנגקוק, ערים בתאילנד, קנצ'נבורי, קנצאנבורי,
צימרים מומלצים
הצימר של מרסל
צימר יכול לשפר את חיי
צימר 1
צימר יכול לשפר את חיי
מסעדות מומלצות
מסעדת רואיל
כמעט 14 שנה שנהנים תושבי
כל הזכויות שמורות 2008-2013 © גריפו מדריך תיירות ברמה אחרת